Sužinok KASKO kainąSužinok TVCAPD kainą

Apie mus

 

     Draudimo brokeris - tai nepriklausomas draudimo tarpininkas, kurio funkcija yra tarpininkavimas sudarant draudimo sutartis bei konsultavimas draudimo klausimais.
Draudimo brokeris atstovauja kliento (draudėjo) interesus. Norint užtikrinti aukščiausio lygio aptarnavimą savo klientams parenka kelių draudimo kompanijų pasiūlymus bei konsultuoja įvairiais draudimo klausimais, suteikia visapusišką informaciją. Viena iš pagrindinių įmonės užduočių - atlikti išsamią draudimo rinkos analizę ir pateikti klientui patį optimaliausią sprendimą. Bendrovės pagrindinis tikslas užtikrinti kokybiškas ir greitas paslaugas, atitinkančias individualius kliento poreikius.
     Nuo veiklos pradžios įgijome gilias žinias ir patirtį draudimo srityje. Tai ne paslaptis, kad po draudimo sutarčių sudarymo dažnai iškyla nenumatytos problemos, kuriu sprendimui mes turime pakankamai praktinės patirties. Mūsų įmonės pagrindas yra aukštos kvalifikacijos personalas ir patyrę konsultantai pasirengę atsakyti į visus draudimo klausimus. Jus aptarnaus tik profesionalūs draudimo brokeriai, kurie turi didelę patirtį draudimo srityje ir kurie nuolat tobulina savo žinias.
     Klientų aptarnavimas nesibaigia draudimo produktų pardavimu: įvykio atveju, mūsų komanda visada patars kaip elgtis konkrečioje situacijoje, kokie dokumentai turi būti renkami kompensacijos bei žalos atlyginimui gauti. Jus turėsite asmeninį konsultantą, kuris pasiruošęs atsakyti į bet kokius draudimo klausimus.
Pasirašant draudimo sutartis jums nereikės papildomai mokėti už mūsų paslaugas, nes jas apmoka draudimo bendrovės. Tai leidžia ne tik gauti profesionalių nepriklausomų specialistų konsultacijas ir pagalbą, bet labai sutaupyti Jūsų laiką ir pinigus.
     Mes taip pat teikiame paslaugas aptarnaujant savo klientus nuotoliniu būdu - nemokamas draudimo polisų pristatymas jums patogiu laiku ir vietoje.

Kodėl verta pasinaudoti mūsų paslaugomis?

     Kadangi mūsų bendrovė bendradarbiauja su visomis Lietuvoje egzistuojančiomis gyvybės draudimo ir ne gyvybės draudimo kompanijomis, mūsų klientai gauna keletą pasiūlymų iš kurių gali rinktis jiems labiausiai tinkamą variantą.
     Įvairių draudimo kompanijų skiriasi draudimo įmokos, taisyklės ir kitos draudimo sąlygos, todėl norint išsirinkti kokioje draudimo bendrovėje parankiausia įsigyti tam tikrą draudimo produktą, reikia sugaišti nemažai laiko bei jėgų. Pasinaudojus mūsų paslaugomis klientai išvengia papildomų rūpesčių ir sutaupo laiką.
Draudimo kompanija vadovaujasi savo interesais, draudimo brokeris atstovauja kliento interesams, todėl pasiūlymai rengiami objektyviai ir visiškai nešališkai.

Mums bus malonu atsakyti į Jūsų klausimus bei aptarti bendradarbiavimo galimybes draudimo srityje susitikimo metu arba telefonu +370 678 43 767.

 

Užduok klausimą
+37067843767

Naujienos