PadangosRatlankiaiAkumuliatoriaiTepalaiElektra ir elektronika, GPS/GPS imtuvaiAutomobilių dalysTurizmo prekės

Naudinga informacija

Akumuliatoriaus parinkimas: kaip elgtis?

 

Akumuliatorius - tai prietaisas skirtas laikyti energija chemine forma, kuri gali būti panauduota kaip elektra.

1. Akumuliatoriaus parinkimas pasinaudojant specialisto pagalba
Norėdami susisiekti su specialistu, skambinkit telefonu +370 620 57 175, arba užsiregistravę parašykit mums laišką, kuriame nurodykit savo automobilio markę, pagaminimo metus, variklio turį ir galią, KW.

2. Pasirinkti analogišką pagal Jūsų seno akumuliatoriaus charakteristikas
Akumuliatoriaus parinkimą galima atlikti pasinaudojus paieškos meniu filtrais ir atitinkamai pagal Jūsų seno akumuliatoriaus charakteristikas parinkti iš mūsų esančio asortimento. Bet taip jus galėsite pasirinkti tik tuomet, kai Jūs tiksliai žinosite, koks akumuliatorius tinka jūsų automobiliui ir Jums tiesiog reikės pasirinkti panašų.

3. Pasirinkti elektroniniam kataloge pagal Jūsų transporto priemonę
Pasirenkant akumuliatorių, būtina atsižvelgti į automobilio ar akumuliatoriaus gamintojo rekomendacijas. Žmonės, kurie nori padaryti viską patys, ir, svarbiausia, gali savarankiškai nustatyti savo automobilį, turi galimybę parinkti akumuliatorių, naudojant elektroninį katalogą VARTA (anglų kalba) arba BOSCH  (rusų kalba).

Dėmesio!
Pagrindinis kriterijus pasirenkant akumuliatorių yra talpumas. Generatorius ir akumuliatorius turi atitikti vienas kitam taip, kad būtų pasiektas įkrovimo balansas. Perkrauto ir nepilnai įkrauto akumuliatoriaus tarnavimo laikas sutrumpėja keletą kartų.Atgal.
Prisijungimas
Klientų aptarnavimas Krepšelis (0) Prekių palyginimas (0) Naudinga informacija Partneriai Naujienos